Katherine Heigl

Katherine Heigl Profimedia.cz

Hvězda Chirurgů poprvé promluvila o rodinné tragédii: Její bratr přišel jako náctiletý o život

Herečka Katherine Heigl (42) se otevřela jako snad nikdy předtím. V emotivním příspěvku na Instagramu se rozepsala o svém bratrovi, který zemřel těsně před svými 16. narozeninami.

„Jason měl 23. září 1986 autonehodu. Týden byl na přístrojích na jednotce intenzivní péče. Odpojili ho přesně před 35 lety, týden před jeho 16. narozeninami.“

Adoptované dcery se jí ptají na biologické rodiče: Jak hvězda Chirurgů na takové dotazy reaguje?

Uvedla, že o bratrovi veřejně skoro nehovoří, ale v den výročí jeho úmrtí cítila potřebu sdělit světu, že se její rodiče rozhodli darovat Jasonovy orgány. Nebylo to snadné rozhodnutí, ale prý cítili, že by si to přál.

„Apeluji na nás všechny, abychom nedělali jen snadná rozhodnutí, ale správná rozhodnutí, a stali se dárci orgánů. Smrti nezabráníme, tragédie se stávají. Ale nikdo z nás v tom není sám. Alespoň to mě Jason naučil.“

Seriálová hvězda sebrala odvahu a pochlubila se poporodními fotkami v prádle a bikinách

Hvězda Chirurgů se v poslední době stále víc věnuje charitě a aktivismu. Bojuje například za adopce opuštěných zvířat nebo lepší pracovní dobu ve filmovém průmyslu.

Herečka také sama adoptovala dvě dcerky, dvanáctiletou Nancy a devítiletou Adalaide. S manželem Joshem Kelleym má ještě čtyřletého syna Joshuu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků