František Janeček Super.cz

Smutná zpráva pro fanoušky Čarodějky: Producent Janeček uvede už jen 4 představení. Chystá ale návrat Fantoma opery!

Producent František Janeček (78) pečlivě sleduje, co se děje na dalších muzikálových scénách. Takže zatímco v divadle GoJa Music Hall uvádí posledních pár limitovaných představení muzikálu Čarodějka, navštěvuje další produkce.

Po Robinsonovi v Divadle Na Maninách, v němž hraje jeho mladší dcera Emilka, jsme se setkali na lásce Nebeské v Divadle Broadway. "Nemohl jsem odmítnout pozvání kolegy a kamaráda Oldřicha Lichtenberga, byl jsem zvědavý i na scénář a režii Zdeňka Zelenky, který je také můj kamarád. Jsem rád za každé dobré představení, protože přivede diváky k dalším. Nejhorší je, když divák odejde nespokojený," vysvětlil Janeček, jehož doprovodila jeho starší dcera Alice.

Natálie Grossová opět jako krásná Čarodějka: Takhle to zamilované zpěvačce sluší v nádherných kostýmech

A co se děje u něj v divadle GoJa Music Hall? "Čarodějka má před sebou poslední dva víkendy se čtyřmi představeními. Teď všichni šílí a chtějí ji vidět a máme už opravdu jen minimum míst. A to nejpodstatnější je, že se 26. listopadu vracíme k tomu nejúžasnějšímu ze všech muzikálových děl všech dob, k Fantomovi opery, který je i muzikálem mého srdce," uzavřel Janeček s tím, že vstupenky na prvních několik představení už jsou v prodeji. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků