Lucie Vondráčková a Petr Vojnar Super.cz

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar se vyfikli na muzikálovou premiéru: Zpěvačka si vzala šaty z klipu!

Poprvé nepracovně ve společnosti. Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) a moderátor Petr Vojnar (46) spolu vyrazili na dlouho očekávanou premiéru muzikálu Láska nebeská s hity Waldemara Matušky (✝76). Tentokrát nechali saka s výraznými potisky doma a vyfikli se slavnostněji.

Odchytili jsme je ještě ve frontě na lístky a na společný kulturní zážitek se těšili. "Dlouho jsem na žádné premiéře nebyla a přišla jsem podpořit kolegy," řekla Super.cz Lucka, která sama nabídky na účinkování v Divadle Broadway dostávala, ale vždy odmítla, protože jde o časově náročnou práci, a ona dávala přednost dětem.

Proč chodí jako trhani? Omrkněte modely, v nichž se sladili Petr Vojnar a Lucie Vondráčková

"Teď se něco v divadle rýsuje, ale nechci předbíhat. Mluvit o tom budu, až to bude aktuální," nechce nic zakřiknout Lucka, která se nyní věnuje především tvorbě videoklipů. Tím posledním je už druhá společná píseň s Raegem s názvem Morfium.

Právě modré šaty se špagetovými ramínky, které oblékla už na natáčení klipu, vynesla i na slavnostní premiéru, protože si je oblíbila. "Jsou pohodlné a dá se v nich tančit, smát se i plakat," smála s zpěvačka, která obula i stříbrné střevíčky na její poměry prý na vysokém podpatku. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků