Lenny Kravitz

Lenny Kravitz Foto: Jan Handrejch / Právo / Profimedia

Takhle si Lenny Kravitz připravuje ranní kávu: Sexy fotka zvedla ze židle i hollywoodského fešáka, který randí s jeho dcerou

Bůh žehnej sociálním sítím, napadne vás nejspíš jako první při pohledu na nejnovější snímky Lennyho Kravitze (57), o které se podělil na Instagramu a Facebooku. Připravuje si na nich ranní kávu a zdánlivě rutinní záležitost okořenil tím, že si u toho rozepnul košili.

Není tajemstvím, že rocker místo stárnutí spíš zraje jako víno nebo dobrý rum, chcete-li, ovšem jeho svaly jsou skutečně pozoruhodné. Fotka za pár hodin vzbudila pozornost u bezmála půl milionu fanoušků a zaujala i celou řadu slavných osobností.

Největších ohlasů se dočkal komentář herce Channinga Tatuma (42), který prý randí s Lennyho dcerou Zoë (34). Obdiv ke zpěvákovi rozhodně neskrýval.

„Dobrý bože, chlape! Co to jíš, co piješ, co to máš v genech? Tohle není přirozený. To jako celý den posiluješ břišáky?“ divil se.

„Kámo, jenom zkouším dostat roli v příštím Magic Mikeovi. Propojíš mě s někým?“ reagoval pohotově Kravitz a narážel na Tatumův snímek Bez kalhot, v němž ztvárnil striptéra a předvedl vlastní svaly.

Otvírají takhle kokos všichni tátové? Tato fotka Lennyho Kravitze vzbudila pozornost nejen jeho dcery

Co se břišáků týče, Channing se sám nemá za co stydět. Na rozdíl od Kravitze za sebou sice má i trochu cvalíkovské období, ale to už je dávno pryč a herec se nezdráhá občas pochlubit svou muskulaturou.

Možná chtěl Tatum jenom zalichotit otci své nové partnerky, jeho šok je ale oprávněný. Kravitz totiž ve svých 57 letech vypadá jako z kamene vytesaný polobůh. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků