Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Profimedia.cz

Cristiano Ronaldo pokořil další rekord a odhodil dres! Vítězné gesto sdílela i jeho sexy partnerka

Cristiano Ronaldo (38) pokořil další rekord. Nejenže je nejlepším střelcem fotbalové Ligy mistrů, ale už se dokonce stal hráčem, který v ní nastoupil k nejvíce zápasům. Bylo jich 178. A čím to Portugalec oslavil? No přece gólem a pak oslavou bez trička.

Své svaly ukázal na trávníku svého týmu Manchester United, za který začal letos už podruhé ve své kariéře hrát. Je to jeho srdeční záležitost, protože v tomto týmu svou hvězdnou kariéru začal.

Cristiano Ronaldo má největší fanouškovskou základnu na Instagramu! Na kolik si přijde jednou reklamou?

Ronaldo zajistil svému týmu ve skupině Ligy mistrů první tři body a byl tak nadšený, že okamžitě začal svlékat dres, který vymrštil do vzduchu a v pokleku si radostí zakřičel. Rozhodl svým gólem totiž o výhře v zápase, po kterém v interview prozradil, že to byl těžký zápas a že týmu hodně pomohla atmosféra, jakou jim fanoušci připravili.

Oslavné gesto bez dresu se spoustou srdíček sdílela i Ronaldova láska Georgina (29). Ta nedávno uváděla dokument o svém životě, který bude brzy k vidění na streamovací platformě Netflix. Prozradí tam víc o životě s fotbalovou hvězdou. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků