Lucie Šlégrová

Lucie Šlégrová Foto: Super.cz/Daniel Šeiner

Po 3 letech na přehlídkovém mole: Miss s nejbujnějším dekoltem předvedla své křivky v sexy šatech

Poslední roky byla modelka Lucie Šlégrová (40) především maminkou na plný úvazek. Rodina se jí rozrostla o dalšího člena a s manželem Jiřím Šlégrem letos oslavili první narozeniny jejich chlapečka Rona. Na přehlídková mola tak nebyl čas. Někdejší královna krásy udělala ale po letech výjimku.

Opět se objevila na přehlídkovém mole, a to v rámci týdne módy v Teplicích. „Šla jsem jako tvář návrhářky Nadi Moravcové. Byla to pro mě přehlídka asi po 3 letech. Než jsem byla těhotná, tak jsem chodila pravidelně dvě charitativní přehlídky v roce, ke kterým mám osobní vztah, ale jinak jsem už módní přehlídku jako takovou nešla mnoho a mnoho let,“ svěřila se Super.cz Šlégrová.

Před šestnácti lety se stala nejobdařenější královnou krásy! Přírodní šestky dlouhou dobu nepovažovala za přednost

Stát opět na mole pro ni byla výzva, ale opravdu si to užila. „Bylo to skvělé, akorát když jsem vyšla na molo a viděla, jak je šíleně dlouhé, vnitřně jsem se tomu začala sama smát a říkala si, tak, holka, teď se ukaž po sto letech na těch vysokých podpatcích a molo nekonečně dlouhé, manžel říkal, že mohlo mít tak 15 metrů,“ řekla nám Lucie, která předvedla své sexy křivky a bujný dekolt hned v několika modelech. „Nakonec jsem si to opravdu užila i přes ten prvopočáteční šok, a hlavně jsem měla krásné šaty, ve kterých jsem se cítila velmi dobře,“ dodala vnadná vítězka soutěže krásy z roku 2005. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků