
Pavlína Němcová Foto: archiv Cinemart
Krásná Pavlína Němcová se vrací do filmu: V téhle roli byste ji nečekali
Zahrála si ve filmech jako Případ nevěrné Kláry či Edith Piaf a vídat jsme ji mohli i v Ordinaci v růžové zahradě. Herectví ji baví. Nyní topmodelka Pavlína Němcová (49) ztvárnila vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové (43) i menší roli v nové komedii Po čem muži touží 2.
„Málokdo ví, že jsem studovala herectví v New Yorku a Paříži, a že jsem se mu také v posledních letech věnovala více než modelingu. Když mi zavolali, zda bych si chtěla zahrát ve filmu Po čem muži touží 2 po boku skvělého Jiřího Langmajera (56), tak jsem ani chvilku neváhala,“ svěřila Pavlína.
„Do Česka jsem se natrvalo vrátila před čtyřmi lety, letos v létě změnila management a ráda bych tak zúročila své dlouholeté zkušenosti ze zahraničí i u nás,“ dodala.
Kdo by čekal, že půvabná blondýna ztvární roli obletované krásky, mýlil by se. Uvidíme ji v malé roli doktorky, ke které hlavní hrdinka, která se probudí v mužském těle, běží pro první pomoc. Z laborantky, kterou hrála v Ordinaci, tak povýšila. ■
Fotogalerie
Pavlína Němcová ztvární menší roli lékařky v komedii Po čem muži touží 2. ■
Foto: archiv Cinemart
Herectví ji baví. ■
Foto: archiv Cinemart
Pořád se ale věnuje i modelingu. ■
Michaela Feuereislová