Uspějte u náročných holčiček: tipy pro výběr panenky

Máte doma větší slečnu, pro kterou je péče o panenku miminka nuda? Pořiďte jí chodící kamarádku, se kterou si užije spoustu zábavy.
S chodícími panenkami si užije vaše holčička skvělou zábavu

S chodícími panenkami si užije vaše holčička skvělou zábavu Foto: Teddies

Většina malých holčiček touží po panenkách už od malička. První pannou, kterou dostanou, bývá miminko. Panenky dětem neslouží jenom jako hračka, ale slouží i jako výchovný prostředek k rozvoji sociálního cítění. Jak slečny rostou, začnou toužit po kreativnější hračce, která by jim dělala společníka. S tím vám pomůžou panenky Barunka nebo Sofinka od výrobce Teddies.

Chodící a zpívající panenka Barunka

Slyšíte od vaší cácorky zpěv ze všech koutů vašeho domu? Pořiďte svojí holčičce chodící a zpívající panenku Barunku. Po stisknutí bříška panenka začne chodit a zazpívá 3 české písničky. Která milovnice písniček by se nepřidala? Panenka má navíc krásné dlouhé vlásky, které čekají na pročesávání.

Panenka Barunka si s dětmi ráda zazpívá

FOTO: Teddies

Sofinka a její pejsek

Další chodící kamarádkou, pro vaši dcerku, je panenka Sofinka. Sofinka má v balení ještě dalšího parťáka, kterého má velmi ráda. Tím je malý pejsek, se kterým s radostí chodí na vycházky. Stačí jí dát vodítko do ruky a vaše malá princezna může vyrazit s nimi. Pokud panence Sofince zmáčknete bříško, něco vám o sobě řekne. Třeba co má ráda.

S oběma panenkami si vaše holčička užije spoustu zábavy. Pokud si výběrem panenky nejste jistí, na online hračkářství mrakyhracek.cz vám určitě poradí. Tipy na skvělou dětskou zábavu najdete v dalším článku


Časová osa článků