Milan Peroutka

Milan Peroutka Michaela Feuereislová

Odchod ze Snídaně se projevil na jeho figuře. Peroutka nikdy neměl tak napumpované svaly

Od té doby, co s kolegyní Nikolou Čechovou nemoderuje Snídani s Novou, má Milan Peroutka (31) více času sám na sebe. Zpěvák začal pravidelně chodit do posilovny a pumpuje svaly.

„Hodně jsem cvičil v období před působením v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Nejvíc moje muskulatura vynikla, když jsem dělal Amy Winehouse. Od té doby radím klukům, kteří cvičí a není to na nich vidět, aby si oblékli korzet. To pak zaručeně vynikne,“ řekl Super.cz se smíchem.

V televizní show paradoxně neměl mnoho příležitostí svou vypracovanou figuru „prodat“. „Když jsem zpíval Eda Sheerana, tak jsem byl tak potetovaný, že to ani nevyniklo,“ krčil rameny.

V tomto období navštěvuje fitko opět pravidelně. „Díky cvičení se udržuju nejen ve fyzické, ale i v mentální kondici,“ řekl nám Peroutka na přehlídce britského módního řetězce.

Milan Peroutka promluvil o odchodu ze Snídaně: Nikdo nám to dopředu neoznámil, ale šuškanda funguje

„Pro mě je nejnáročnější se dostat do posilovny. Když už tam jsem, tak si poradím. Nemám trenéra, někdy cvičím s kamarády. Ale nevadí mi cvičit sám,“ říká Milan, který dokonce dostává i nabídky na soutěže, těm ale zatím odolává.

Přednost má hudební tvorba. „Chci víc pracovat na vlastní tvorbě. Mám pocit, že právě autorská tvorba má trvalejší hodnotu. Tohle vlastnictví mi nikdo nevezme,“ dodal Milan Peroutka, který bude mít 8. října se svou kapelou Perutě křest desky a koncert v Malostranské besedě. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků