Jennifer Lopez a Ben Affleck cukrovali v New Yorku. Video: Profimedia

Sladší už být nemohli: Ben Affleck a Jennifer Lopez na sebe na ulici strhli veškerou pozornost

Ach, ta Bennifer! Jinak už hvězdné dvojici Jennifer Lopez (53) a Benu Affleckovi (50) nikdo neřekne. Svou po 17 letech obnovenou lásku dávají najevo, kudy chodí, a nejinak tomu bylo i při procházce v New Yorku.

Ruku v ruce je zachytili při v parku, kde si dopřáli i pár zastávek, aby se k sobě mohli tulit. A jsou roztomilost sama, jen co je pravda.

Jennifer v sobotu vystoupila v Central Parku na koncertě Global Citizen Live. „S láskou dokážeme všechno. Láska dělá zázraky, věřte mi. Mohli byste říct, že nevím, o čem mluvím, ale v poslední době nemyslím na nic jiného. Nevím, co se to děje,“ promluvila během koncertu k fanouškům.

Znovu zamilovaní až po uši: Jennifer Lopez a Ben Affleck se poprvé od obnovení vztahu prošli společně po červeném koberci

Ben a Jennifer si odbyli i svůj debut na červeném koberci. Zavítali spolu na premiéru Affleckova filmu Poslední souboj na benátském filmovém festivalu. A vypadali stejně kouzelně jako v letech 2002-2004, kdy byli zasnoubeni.

Jako by se snad ani nikdy nerozešli a neproběhla mezi tím manželství a děti s jinými partnery. A v případě zpěvačky i další zasnoubení s Alexem Rodriguezem, které zrušila jen několik týdnů před tím, než vyšel najevo její obnovený vztah s Benem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků