Willie Garson

Willie Garson Profimedia.cz

Autority zveřejnily příčinu úmrtí Stanforda (✝57) ze Sexu ve městě: O jeho zdravotním stavu věděli jen nejbližší

Představitel Stanforda ze Sexu ve městě Willie Garson zemřel 21. září ve věku 57 let. Jeho smrt fanoušky i Hollywood hluboce zasáhla. Nyní konečně vyšlo najevo, co bylo příčinou hercova úmrtí.

Šlo o rakovinu slinivky, stojí ve čtvrtečním nekrologu New York Times. Podle všeho s nemocí bojoval dlouhodobě, ale věděli o ní pouze jeho nejbližší.

Willieho rodina vyzvala fanoušky, kteří si přáli herci vzdát hold, aby jeho jménem podpořili organzaci Alliance for Children's Rights, která bojuje za práva dětí.

Zemřela jedna z hlavních postav Sexu ve městě. Seriálovému Stanfordovi bylo 57 let

Garson aktuálně natáčel pokračování Sexu ve městě s názvem And Just Like That, naposledy byl na place spatřen koncem července.

Oplakávají ho samozřejmě i kolegové ze seriálu. „Jsem zdrcená touto ztrátou. Všichni jsme Willieho milovali a zbožňovali práci s ním. Byl nekonečně vtipný před kamerou i mimo ni. Byl zdrojem světla a přátelství a za každou cenu profesionál,“ vyjádřila se představitelka Mirandy Cynthia Nixon.

Sarah Jessica Parker alias Carrie, která si s hercem byla velmi blízká i v soukromí, uvedla, že ještě není připravena drahého přítele oplakávat.

Z toho puká srdce: Takhle dojemně se rozloučil se zesnulým Stanfordem (✝57) ze Sexu ve městě jeho syn

Willie po sobě zanechal syna Nathena (21), kterého adoptoval ve věku sedmi let. I ten vzdal tatínkovi hold na sociálních sítích. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků