Barbora Hůlková s dcerou Super.cz

O 23 let mladší manželka Dana Hůlky přišla na premiéru i s dcerou. Tuhle postavu má díky genům po mamince

Barbora Hůlková je nejen manželkou Dana Hůlky (53), ale také jeho manažerkou. Jak Dan sám říká, mají rodinný byznys. Účetnictví a také road managera mu pak dělá Barbořin tatínek. Na premiéře muzikálu Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách dorazili i s tříletou dcerou Rozárkou.

"Je to dlouho očekávaná premiéra, už jsme se chystali několikrát, tak jsme moc rádi, že to konečně vyšlo," řekla Super.cz Barbora Hůlková. Premiéra muzikálu byla odložena loni kvůli covidovým opatřením.

Na premiéru Barbora oblékla vínové šaty, které sladila s rtěnkou. "Snažila jsem se. Spíš jsem doma zajišťovala jídlo. Připravovala jsem se pár chvilek před premiérou," prozradila brunetka, která se pyšní krásnou štíhlou postavou. "Šlo to samo dolů, mám rychlé spalování po mamince, Žádné diety jsem nedržela," upřesňuje.

Další adeptka na nejkrásnější holčičku šoubyznysu! Tříapůlletá dcera Dana Hůlky je neuvěřitelně roztomilá

Kromě manažerské práce pro Dana se věnuje i své původní profesi. "Dělala jsem překladatelku, pracovala jsem v cestovním ruchu, tomu se věnuju dodnes. Manažerství střídám se svými aktivitami," dodala. A dočká se Rozárka sourouzence?

"Zatím to není na pořadu dne. Chceme si užít Rozárku dokud je malá, o druhém dítěti zatím neuvažujeme," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků