Alice Bendová Super.cz

S jejím Hagridem na hlavě si není radno zahrávat: Herečka Alice Bendová popsala, kdy umí být výbušná a vzteklá

Herečka Alice Bendová (48) si jako skoro každá žena potrpí na kabelky a boty. „Ani jedno se nemusí zkoušet v kabince, a to je pro mě absolutní výhra. Nesnáším se svlíkat a pak zase oblíkat,“ svěřila Super.cz v rozhovoru.

Kabelek má ve své sbírce hodně, drahé i levnější. Už do nich ale neinvestuje tolik, jako kdysi.
„Extra luxusní kabelky jsem si kupovala, než jsem měla děti, teď ty peníze musí jít jinam,“ směje se herečka, kterou jsme zastihli v roli modelky na focení charitativního kalendáře známé české značky kabelek a doplňků. Křest kalendáře proběhne začátkem listopadu v pražské pobočce a výtěžek poputuje na Českou maltézskou mládež.

Už jsem se na sebe nemohla dívat: Alice Bendová zhubla už přes 5 kilo a pokračuje dál

Alice se odevzdala do rukou vizážistky a kadeřnice a jejich péči si užila. Nemá ve zvyku mluvit profesionálům do jejich práce. „Většinou to nechávám na nich, ale upozorňuju, že učesat toho mého Hagrida na hlavě zabere hodinu. A vždycky dojde na moje slova, protože ty vlasy jsou fakt náročný,“ krčí rameny herečka.

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy, a tak není divu, že když se kadeřníkovi účes nevydaří, ženám bouchnou saze. Stejnou zkušenost má i Alice. „Stalo se mi to a nechala jsem to hned hezky všechno sundat. Jsem výbušná a vzteklá. Ne, že bych si na někom vylívala vztek, ale šla jsem si to okamžitě sundat, vlasy jsem si namočila a chytla jsem úplný amok. Řekla jsem, že buď předělat nebo musím odejít, protože bych to nevydýchala,“ dodává. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků