Lejla Abbasová Super.cz

Po třech společných dětech není ani zasnoubená: Lejlu Abbasovou oddal s partnerem pouze muslimský duchovní

S Michaelem Kocábem má syna Davida, se současným partnerem Volcanem Kayakem dceru Iman a dvojčata Bena a Toma. Čtyřnásobná maminka, moderátorka Lejla Abbasová (41) ale nejen, že není vdaná, ale dokonce nebyla nikdy ani zasnoubená.

"Na svatbu nebyl nikdy čas. A u nás to není ani na pořadu dne," míní Lejla, že tři děti jsou dostatečným potvrzením vztahu. "Já nikdy ani vdavekchtivá nebyla, i když se mě na to lidi hodně ptají. Je fakt, že se dojmu, když vidím hezkou svatbu. Zrovna se díváme zase na Přátele a brali se Chandler s Monicou, tak jsem to oplákla," svěřila.

Lejla Abbasová měla díky lockdownu první mateřskou dovolenou. Se čtyřmi dětmi by to bez partnera finančně nezvládla

"Ale máme za sebou pro Volcana důležitý tradiční sňatek, který se odehrál v Turecku před imámem a jeho rodiči. To už je docela dlouho, asi dva nebo tři roky. Ale to není oficiální. Je zajímavý v tom, že ženich vyplácí věno manželce ve zlatě. Já si řekla jen o patnáct gramů, což ze mne udělalo opravdu levnou zahraniční nevěstu. A to jsem dostala teď, s tříletým zpožděním, tak je aspoň tohle uzavřené," vyprávěla Lejla, která podrobnosti popsala v našem videu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků