Šárka Vaňková s přítelem Richardem Super.cz

Šárka Vaňková poprvé ve společnosti s novým partnerem: S tímhle muzikantem žije už rok!

Šárka Vaňková (34) se poprvé objevila ve společnosti s přítelem, muzikantem Richardem Nálepou. Nenechali si ujít premiéru muzikálu Robinson Crusoe, ve kterém Šárka zpívá a hraje jednu z hlavních ženských rolí.

Premiéru získala její alternace Marianna Polyaková a Šárka zasedla do publika, odkud sledovala i svého bývalého přítele Daniela Hůlku v roli Robinsona. Rozešli se již před jedenácti lety. "Už je to historie, jsme s Danem úplně v pohodě," usmívala se Šárka.

Se současným partnerem Richardem žije už skoro rok ve společné domácnosti, bydlí nedaleko Pardubic. Přítel se za ní přestěhoval z Ostravy. "Jsme spolu něco přes rok. Moc si vážím toho, že se za mnou odstěhoval. Bydlíme na malé vesnici u Pardubic. Můj pomyslný kruh se uzavřel, protože žijeme tam, kam jsem jako malá jezdila na prázdniny," řekla Super.cz Šárka.

Zatraceně sexy Šárka Vaňková! Bez podprsenky zářila na dlouho očekávané premiéře

Richard je Ostravák, o to víc si Šárka váží toho, že Ostravu vyměnil za malou českou dědinu. I Šárčin partner je muzikant, má svoji kapelu. Všichni členové žijí v blízkosti Ostravy. "Kolikrát přes léto odjížděl, hrají hodně na večírcích a na svatbách. Stávalo se, že jsem byla třeba celý týden sama doma. Ale víte, co se říká: láska hory přenáší," dodala Vaňková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků