Jessica Alves

Jessica Alves Profimedia.cz

Bývalý Ken si konečně užil sex jako žena: Nyní se chce Jessica Alves stát matkou. Takhle vypadá po operaci žaludku

Během své proměny z oživlého Kena na blond Barbie si Jessica Alves (39) podle zahraničních médií prošla nejméně 75 operacemi. Už druhý rok žije jako žena, a také se dočkala prvního sexu, jak sama prozradila v brazilské televizi.

„Moje poprvé bylo velice bolestivé. Musela jsem si vzít prášky proti bolesti a zůstat v posteli,“ uvedla Jessica v show Superpop. Zavolala dokonce i svému operatérovi v Thajsku. „Když jsem mu zavolala, říkal, že to je normální. Teď už je to v pohodě,“ řekla nyní už spokojená Alves.

Miluji svou novou vaginu, raduje se z Kena vzniklá Barbie. Při popisu pohlaví nešetřila pikantními detaily

Blondýnka se aktuálně nachází v Brazílii, kde konečně oficiálně požádala o změnu svého jména z Rodriga na Jessicu. To se sice v médiích používá už dlouho, ale oficiální to ještě není.

Alves před pár měsíci prodělala tubulizaci žaludku a její postava je čím dál štíhlejší. Nedávno si také nechala znovu píchnout botox, a to i do krku, aby byl více vypnutý. Samozřejmě nezapomněla ani na další výplně do rtů, jelikož prý stále potřebují maličko upravit.

Transgender Jessica Alves odcestovala do Brazílie, kde by měla podstoupit vysněnou transplantaci dělohy

Jessica by se také ráda stala matkou a chystá se podstoupit transplantaci dělohy. Pokud by prý v budoucnu porodila dceru, pojmenovala by ji Barbara, jako poctu italské moderátorce Barbaře D’Urso. Ta si ji často zvala do svých pořadů, kde Alves sdělovala podrobnosti o svých operacích, a staly se z nich kamarádky. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků