Otec nestihl narození svého prvního dítěte, v televizi vyhrával milióny

Účast v televizní soutěži, kterou sledují milióny lidí a kde se také dají vyhrát milióny korun, je sama o sobě stresující záležitost. Když se k tomu navíc přidá vědomí, že manželka v tu samou chvíli rodí první dítě, chce to skutečně pevné nervy. Přesně tento pocit prožíval dvaadvacetiletý Richard Humprey z anglického města Cannock, uvedl britský Daily Mail.

Mladík se nakonec o narození svého syna dozvěděl mezi prvním a druhým vstupem soutěže Dec’s Push The Button. Možná i následná nervozita způsobila, že tentokrát Humprey nevyhrál, ale o týden dříve si ze soutěže odnesl 62 320 liber, v přepočtu tedy 1,75 miliónu korun.

Prvorozeného syna se na počest pořadu rozhodl Richard spolu se svou dvacetiletou partnerkou Stacey pojmenovat po moderátorovi soutěže, tedy Dec, neboli Declan. Peníze prý ze značné části utratí za výbavu a dárky pro jejich syna.

Zprávu o narození dítěte se dozvěděl novopečený otec krátce předtím, než měl jít do éteru a moderátorovi ji neváhal sdělit. Ten se poté se šťastnou novinou podělil i s milióny diváků, když řekl: „Rich se právě stal otcem. V 18:58 mu partnerka Stacey porodila chlapečka, gratulujeme!“

„Moc si toho z té show nepamatuji, vše mám rozostřené. Bylo to nervozitou, nemohl jsem se soustředit, protože jsem byl z té noviny nadšený. Další peníze se mi sice vyhrát nepodařilo, ale je mi to jedno, náš syn je nejlepší dárek na světě,“ uvedl šťastný Richard. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků