Daniel Hůlka na premiéře muzikálu Robinson Crusoe Super.cz

Další adeptka na nejkrásnější holčičku šoubyznysu! Tříapůlletá dcera Dana Hůlky je neuvěřitelně roztomilá

Jedna z nejvíce očekávaných muzikálových premiér letošního roku se konečně uskutečnila a Daniel Hůlka (54) coby Robinson Crusoe na ní v Divadle Na Maninách exceloval.

"Užíval jsem si to moc. Jsem nadšený za sebe, je to krásný zpívání a hraní, nádherná role. Jsem šťastný za Zdeňka Hrubého (51), že se to konečně podařilo," řekl Super.cz Hůlka.

Před pěti lety sedm dní před premiérou muzikálu Robinson Crusoe zkrachovala bývalá producentka muzikálu, hledal se nový producent a když už se loni konečně chystala premiéra, přišel lockdown a s ním zavření divadel. "Před pěti lety jsme se těšili na premiéru, pak se děly ty věci, které se děly. Těšili jsme se, že to bude, a tak jsem šťastný, že je Robinson konečně na světě," doplnil Hůlka.

10 modelů z premiéry Robinsona Crusoe: Komu to na červeném koberci tentokrát nejvíce slušelo?

Na premiéře mu tleskala manželka Barbora, tchán Pavel a především tříapůlletá dcera Rozárka. Ta se během jedné z emotivních scén, kdy Miroslava Hraběte v roli Pátka zastřelí pirát, rozplakala a jen velmi těžce šla utišit.

"Rozárka se na Mirka hrozně těšila. Bylo jí hrozně líto, že ho zastřelili," říká Dan s tím, že i z jeviště nešlo pláč Rozárky neslyšet. Nesměl ale na sobě nechat nic znát. "Věděl jsem, že je tam s ní Barborka a tchán, tak jsem byl klidný, že ji ukonejší," doplnil.

Dan Hůlka se na sociálních sítích chlubí fotkami s malou dcerou: Nikdy ji nedávám samotnou, je to nebezpečné

Malá Rozárka je jeho věrnou kopií. Danovi je neuvěřitelně podobná. "Je to prostě moje dcera. Je to moje štěstí, je úžasná. Mám velkou kliku. Mám skvělou rodinu, jsem teď klidnej, šťastnej a spokojenej," dodal Hůlka. 

Gabriela Wolfová , Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků