Jak dostat děti do vany: 4 triky, se kterými uspějete

Máte doma zažitý rituál večerního koupání, který děti rády sabotují? Pojďte se inspirovat tipy, které děti do koupelny zaručeně dostanou.
Každý den si dítě vytvoří princeznu s novým příběhem

Každý den si dítě vytvoří princeznu s novým příběhem Foto: Teddies

Každodenní rutina večerního koupání. Známe ji všichni. Ne vždy jsou děti nadšené, že je čeká pobyt ve vaně. Pojďte jim koupání zpříjemnit hračkami do vody, u kterých rozvíjejí svoji fantazii a kreativitu.

Vodolepky pěkně lepí, ale nic neničí

Máte doma malého neposedu, kterého je problém vykoupat? Máme pro Vás řešení. Zkuste jednu z variant vodolepek. Jsou vyrobené z pěnové hmoty, která pomocí vody drží na kachličkách či bocích vany, nezanechá žádné stopy po nalepení a vodolepky se snadno odlupují. Materiály jsou netoxické, takže se o své ratolesti nemusíte bát.

Pro malé slečny určitě sáhněte po sadě vodolepek s princeznami. V sadě jsou odděleny hlavy princezen a jejich šaty, proto může holčička vytvářet různé princezny a k nim příběhy dle svojí fantazie.

Pro malé milovníky aut jsou vhodné vodolepky Moje první sada s auty. Dopravní šrum u vás ve vaně sestavíte se značkami a různými druhy automobilů. Do třetice vaše děti ohromí sada vodolepek Moje první sada zvířátek - oceán, která vaši koupelnu promění v mořské dobrodružství. Všechny sady obsahují praktický pytlíček s přísavkami, do kterého svoje vodolepky vložíte a máte uklizeno.

Praktický pytlíček s přísavkami vám ušetří práci

FOTO: Teddies

Namaluj si obrázek

Pro děti, které nedají z ruky tužku, štětec nebo jiný kreslící nástroj, má firma Teddies skvělou pomůcku ke koupání. Pastelky do vany Moje první zvířátka s houbičkou je opravdu nadchnou. Každý den si děti z koupelny vytvoří čarovný svět podle své představy. Pastelkami můžou kreslit po vaně i kachličkách. Pokud je kresby omrzí, přiloženou houbičkou s kachničkou, mohou všechny výtvory smazat. Materiály, které byly použity pro výrobu barviček, jsou hypoalergenní a bezpečné. Proto je můžete používat každý den.

Pastelky do vany u vás v koupelně vykouzlí každý den jiný svět

FOTO: Teddies

Všechny výše uvedené tipy, i další, jak usnadnit koupání, naleznete v online hračkářství mrakyhracek.cz. Hledáte triky, jak vaše malé dobrodruhy snadno a rychle uspat? Podívejte se na náš další článek


Časová osa článků