Jana Bernášková s dcerou Justýnou, která jako by jí z oka vypadla.

Jana Bernášková s dcerou Justýnou, která jako by jí z oka vypadla. Herminapress

Hvězda Vyprávěj vyvedla nádhernou dceru: S patnáctiletou brunetkou vypadají jako dvojčata!

Herečka a spisovatelka Jana Bernášková pokřtila rovnou dvě své knihy. Novější Couru a také titul Jak přežít svého muže. Ten napsala a vydala už v době karantény, na křest ale došlo až nyní, po uvolnění opatření.

Kmotry knih se stali kolegyně a kamarádka Nela Boudová a Janin manžel, scenárista Rudolf Merkner. Ten podle knížky Jak přežít svého muže už píše scénář. Herečka známá mj. ze seriálu Vyprávěj vtipně konstatovala, že vždy toužila po hlavní roli, a tak si ji musela sama napsat.

Takhle upřímná není žádná jiná herečka: Jana Bernášková otevřeně o počtu partnerů a předstíraných orgasmech

„Není to nic jednoduchého skoro čtyřsetstránkovou knihu přepsat do šedesátistránkového scénáře. Nicméně dílo se daří, a když všechno dobře dopadne, příští rok bychom mohli začít natáčet,“ těší se herečka.

Na akci ji doprovodila také dcera Justýna, která jako by Janě z oka vypadla. Podobu ještě umocnily stejným účesem.

Justýna Super.cz nedávno svěřila, že koketuje s modelingem. Ozvalo se jí hned několik agentur. „Modelingu bych se věnovat chtěla. Vypadá to, že by mě to mohlo i bavit. Časem bych chtěla i cestovat, takže k tomu motivaci mám. Modelky sleduji i na Instagramu.“

Hvězda Vyprávěj šla s kůží na trh a zvěčnila se v plavkách: Léta jsem se styděla snad za celé tělo, překvapuje

„Ale teprve příští rok budu dělat přijímačky na střední školu, takže na ten modeling tolik nespěchám,“ doplnila brunetka. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků