Vojta Dyk a jeho líbačka v seriálu Pan profesor Video: TV Nova

Takhle líbá Vojta Dyk. Podívejte se na jeho vášeň s hereckou kolegyní

Vojta Dyk (37) si na nedostatek fanynek nemůže stěžovat. Vysoký fešák byl pro ženy vždycky magnet. Oblíbený herec a hudebník je ale už nějaký ten pátek ženatý s maminkou svého syna Aloise Tatianou Dykovou (44), a tak mají všechny nápadnice smůlu.

Jak líbá Vojta Dyk si ovšem „profesně“ mohla vyzkoušet herečka Beáta Kaňoková (32), která si s Dykem zahrála v seriálu Pan profesor, v němž Vojta ztvárňuje svérázného profesora tělocviku, chemie a fyziky, jenž je pěkný sukničkář.

A Kaňoková hraje jeho kolegyni Karolínu, kolem níž Dyk mlsně krouží a snaží se ji sbalit, byť to před studenty vypadá, že ji moc nemusí.

Ta sice nejprve odolává, ale pak přeci jen dojde k vášnivé líbačce. Ovšem ne tak k úplně dobrovolné, jak je vidět ve video ukázce. Přesto je polibek mezi Dykem a Kaňokovou opravdu vášnivý a dlouhý.

Odmítl kaskadéra, když měl skočit z okna. Vojtěch Dyk uvedl, že chtěl všechno dělat sám jako Belmondo

Role učitele fyziky, chemikáře a tělocvikáře v seriálu Pan profesor sedí Dykovi jako ulitá. Svérázný kantor se mu hraje dobře. „Jsem sportovně založenej. V tělocviku dobrej, ale spočívalo to spíš ve hraní všech možných týmových her. Tělocvikářem bych být asi mohl,“ řekl Super.cz. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků