Soutěžící z reality show Love Island Vilém Super.cz

Tenhle zrzek z Olomouce je hodně vybíravý: Najde ve vile lásky tu pravou, která splní všechny jeho požadavky?

Myslel si, že bude jediný zrzek v soutěži, a měl pravdu. "Když bude mít někdo zelené a další červené triko, můžeme dát dohromady parádní semafor," žertoval Vilém, další z účastníků reality show Love Island, který byl vybrán do vily na ostrově Gran Canaria, kde má možnost potkat pravou lásku. Anebo taky ne.

"Doteď se mi nepodařilo najít holku, která by stála za to," přiznal a prohlásil, že v Olomouci, kde žije, není žádný výběr. "Už jsem jednu dvě poznal a je to slabota," dodal ještě bez obav z toho, že až se vrátí domů, místní děvčata na něj nebudou pohlížet zrovna s nadšením.

Vilu lásky bude obývat i nádherná finalistka Miss Czech Republic: V dětství ji šikanovali kvůli barvě pleti

Raději jsme se ho zeptali na méně kontroverzní téma, což byla práce a koníčky. Prozradil o sobě, že studuje pedagogiku volného času na fakultě tělovýchovy, také pořádá festival, umí pilotovat letadlo a jeho vášní je tanec, závodně tancuje latinu. "Učím se rychle spát, abych toho hodně stíhal," zavtipkoval.

Popovídali jsme si i o tom, co by mohl potenciální partnerce nabídnout, a co od ní naopak vyžaduje. To už se dozvíte v našem videu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků