Regina Rázlová na prknech Stavovského divadla (za socialismu Tylovo divadlo) začátkem 80. let

Regina Rázlová na prknech Stavovského divadla (za socialismu Tylovo divadlo) začátkem 80. let Foto: ČTK/Humpálová Zuzana

Ležérní a šik! Takhle dnes vypadá sex symbol normalizace a krásná agentka z 30 případů majora Zemana

Na společenských akcích se objevuje málo. Tentokrát ale udělala někdejší hvězda normalizace, která byla v sedmdesátých a osmdesátých letech považována za sex symbol, herečka Regina Rázlová (75), výjimku. V ležérním a šik stylu vypadala skvěle.

Po pracovním létě, kdy s představením Noc na Karlštejně sjezdila půl republiky, také naskočila do práce na DAMU.

V salónu, kde jsme herečku známou např. ze seriálů 30 případů majora Zemana, v němž si zahrála krásnou agentku Hanku, Létající Čestmír nebo nověji Ohnivý kuře potkali, prozradila, jaké jsou její triky na krásu a co v její kosmetické taštičce nesmí chybět.

Po sexsymbolu normalizace ani památky. Regina Rázlová se před kamerou nebála zestárnout

„Nesmí chybět odličovač. Já jsem hrozná, dokážu hrát i nenamalovaná. Když ale vidím výhrůžné oči Janise Sidovského, jdu si alespoň namalovat pusu. Ale já věřím v energii, se kterou na jeviště nastupuji a na tom dobře namalované oči až tak moc nezmění. Ale naučila jsem se kvalitně odlíčit. To je základ. A pak lehce ošetřit, a to už je jedno, jestli to bude vepřové sádlo, olivový olej nebo lékárenská vazelína,“ vyjmenovala herečka v salónu oblíbeného kosmetika celebrit Petra Kreczy Pityho. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků