Zuzana Bubílková Super.cz

Vepřové sádlo nejen na chleba: Neuvěříte, kde všude si ho Zuzana Bubílková maže

Každá žena má svůj tajný trik na krásu. Zuzana Bubílková (70) ten svůj odtajnila. A nutno říct, že tak jednoduchý recept by nikdo nečekal. Vepřové sádlo si totiž můžete mazat nejen na chleba.

„Mám tajný tip, nevím, jestli je to vhodné, že to řeknu. Měla jsem nádor štítné žlázy, a když mi ji vyndali, měla jsem na krku hrozný šev a vypadalo to příšerně, vypadalo to jako španělský ptáček,“ svěřila se nám moderátorka s tím, že jí tehdy lékař poradil, jak s jizvou zatočit.

„Řekl mi, že si na to mám dávat vepřové sádlo, já jsem si to začala dávat a za měsíc se mi to začalo stahovat. Tak jsem si řekla, že když to na takovou hrůzu zapůsobilo, tak to bude i na pleť a už si sedmnáct let dávám na tvář vepřové sádlo,“ řekla se smíchem moderátorka, kterou jsme potkali v salónu oblíbeného kosmetika celebrit Petra Kreczy Pityho.

Před týdnem ještě ležel v nemocnici: Jiří Krampol už si po návratu domů vyrazil do společnosti

Svůj trik radí vyzkoušet všem ženám, ale raději by se vepřovým sádlem měly mazat večer a už nevycházet ven. „Namažte se sádlem a nechoďte už ven. Já jednou zapomněla a za mnou za pět minut běželo asi padesát čoklů z celé ulice,“ dodala se smíchem Bubílková. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků