Soutěžící letošního StarDance

Soutěžící letošního StarDance Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

10 soutěžních párů letošní řady StarDance: Kdo se vám na tanečním parketu bude líbit nejvíce?

Po roční pauze se během podzimu vrací na obrazovky pořad StarDance. V jedenáctém ročníku oblíbené soutěže se na tanečním parketu opět objeví deset tanečních párů. I letos se v soutěži plné noblesy a elegance představí populární osobnosti z nejrůznějších oborů.

O titul krále a královny tanečního parketu se tak budou poprvé v české historii ucházet duchovní, tenistka nebo krasobruslař. Nebudou však ani chybět tváře, které jsou dobře známé jak z televizních obrazovek, tak z koncertních pódií. Nejpočetnější, a to herecké řemeslo, budou reprezentovat pohádkový princ Pavel Trávníček (71), půvabná herečka Marika Šoposká (32), hvězda seriálu Most! Zdeněk Godla (47), herec Jan Cina (34) nebo herečka Simona Babčáková (49).

Pavel Trávníček do půl těla a se sexy tanečnicí v náručí: Hrdá manželka se pochlubila první fotkou z parketu StarDance

Za hudebníky se na parketu objeví zpěvačka Tereza Černochová (39) a frontman skupiny Mirai, zpěvák Mirai Navrátil (29). Sportovce letos zastoupí tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a mistr Evropy v krasobruslení Tomáš Verner. Úplně poprvé bude na parketu tančit také duchovní, a to farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká (36).

Během letošního ročníku, který startuje na obrazovkách České televize již 16. října, se oslaví velké životní jubileum Jiřího Suchého a novým tancem, které soutěžící čeká, je charleston. Jako již tradičně nebude ani chybět charitativní benefiční díl pro Centrum Paraple.

Než začne StarDance, vyrazili k moři: Porotce Zdeněk Chlopčík má doma tuto sexy blondýnku

Pořadem již po jedenácté provedou Tereza Kostková a Marek Eben a osvědčená porota taneční soutěže bude složena z obávaného Zdeňka Chlopčíka, Tatiany Drexler, Jana Tománka a baviče Richarda Genzera.

Na všechny soutěžní páry letošního ročníku StarDance se můžete podívat v naší galerii. 

Který pár letošního ročníku StarDance je vám nejsympatičtější?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků