Alžbeta Bartošová Super.cz

Na Slovensku září v seriálu, u nás na jevišti: Pracovní kolotoč zvládá půvabná zpěvačka i s poraněnou nohou

Letošní dovolenou u moře si Alžbeta Bartošová příliš neužila. Půvabná Slovenka odjela s přítelem do Chorvatska. Po pár dnech u moře ale musela vyhledat lékařskou pomoc, při běhání si nešikovně vyvrtla kotník. Nohu stále nemá v pořádku.

„Dovolená byla fajn do momentu, kdy jsem si vyvrtla kotník. Bylo to i potom fajn, ale mohla jsem jen ležet a pajdat na pláž. Všichni se mi smáli, ale zase na druhou stranu mě obskakovali,“ svěřila se Super.cz zpěvačka a herečka. „Ta noha není úplně v pořádku. Když nemusím mít vysoké podpatky, tak si je ani neberu, protože to ještě nezvládnu. Takové střední už můžu nosit. Zkusím si konečně na jevišti odtančit a odehrát celé představení,“ prozradila nám Betka, kterou jsme potkali na zkoušce muzikálu Láska nebeská.

Běhání na dovolené ji přišlo draho: Zpěvačka skončila v péči chorvatských lékařů

Vedle divadla se poslední měsíce věnuje také televizní kameře. Na Slovensku, odkud pochází, je hvězdou populárního seriálu Oteckovia. Svou práci tak musí stíhat s neustálým dojížděním Praha - Bratislava. „Budu si to teď muset dobře zorganizovat, možná to bude náročnější. Potom, co jsem skoro dva roky byla doma a bez práce, tak se na to těším a řekla jsem si, že se musím hecnout,“ svěřila se nám Bartošová, která si hraní užívá. „Je to jiná práce, je to po letech změna a momentálně mě to baví víc, ale nechystám se opustit muzikály,“ dodala závěrem rozhovoru. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků