Tanečníci Veronika Lálová a Robin Ondráček vyrazili do divadla.

Tanečníci Veronika Lálová a Robin Ondráček vyrazili do divadla. Herminapress

Na parketu dril s Pavlem Trávníčkem, potom relax v divadle. Sexy tanečnice Lálová vyrazila ven s fešákem po Bagárové

Veronika Lálová (29) už s hercem Pavlem Trávníčkem (70) pilně trénuje na další ročník taneční show StarDance. Mezi tréninky stíhá ještě létat do zahraničí a po boku fešného muže vyrazila i na premiéru divadelní hry Studia DVA Holky jako květ.

Pohledný muž po jejím boku ale není její přítel, nýbrž kamarád, kterého si diváci StarDance moc dobře pamatují a těšit se na něj mohou i v nadcházejícím ročníku. Robin Ondráček tančil po boku zpěvačky Moniky Bagárové (27) a nyní to roztočí po boku herečky Mariky Šoposké (31), která tanečníky pozvala i na zmíněnou divadelní premiéru, kde hraje s Ivou Pazderkovou (41) a Eliškou Balzerovou (72).

„S Robinem jsme kolegové a přátelé. Na StarDance se těším, bude to výzva, Pavla obdivuji, že to ve svém věku zvládá,“ řekla Super.cz Lálová, jež už StarDance vyhrála se Zdeňkem Piškulou (23) a skončila třetí s olympionikem Davidem Svobodou (36).

Pavel Trávníček do půl těla a se sexy tanečnicí v náručí: Hrdá manželka se pochlubila první fotkou z parketu StarDance

Lálová je specialistkou na sambu, ale zdokonaluje se i v jiných tancích. „Před týdnem jsem se vrátila z prodlouženého víkendu ve Španělsku, kde jsem byla na pár lekcích flamenca,“ prozradila. Uvidíme, jaké choreografie si Lálová připraví pro známého pohádkového prince Trávníčka, který je sice v letošním ročníku nejstarší účastník, ale zato patří k těm nejhouževnatějším. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků