Jakub Štáfek Video: FTV Prima

Jakub Štáfek se stal otcem dcery a dal slib: Příští rok se ožení se svou krásnou přítelkyní

Herec, režisér a zápasník MMA Jakub Štáfek (32) se letos na jaře stal otcem dcery Olívie. Zprávu o tom, že se s přítelkyní Dominikou těší na dítě, zveřejnil na Vánoce. A nebyla to jediná novinka v jejich životě, partneři zároveň oznámili zásnuby.

Co se svatby týče, termín Jakub zatím nemá, jen rámcově nastínil, že by veselka mohla být v roce 2022 - stejně jako film Vyšehrad. Dál totiž zatím neplánuje.

„Uvidíme, jak to všechno půjde. Uvidíme, třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo,“ řekl v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde poté slíbil, že příští rok do toho opravdu praští.

Z Olívie je Jakub nadšený, dokonce svěřil, že si myslí, že ho v životě čekají spíš dcery než synové. „Cítím, že mně budou zvonit šestnáctiletí dementi na dveře a já si budu rvát vlasy, že to mám za to všechno, co jsem ženským způsobil,“ smál se.

Tři měsíce po porodu vyrazila do Varů i s miminem: Eva Josefíková už je zase jako lunt. Dítě si přivezl i Jakub Štáfek

Příchod dítěte mu pochopitelně změnil život, už dávno před narozením holčičky ale Štáfek překopal své „party“ návyky a přehodnotil životní styl. A to poté, co začal trénovat a zápasit.

„Přestalo mě bavit chodit věčně věků na pivo a za holkama. Začal jsem trénovat, pak mi trénování nestačilo a chtěl jsem se měřit s jinými. Začalo mě to bavit a baví doteď. Dalo mi to disciplínu a řád. Chodím spát v deset, vstávám mezi šestou, sedmou, podle toho, jak dcera řekne,“ prozradil seriálový a brzy i filmový Lavi. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků