Krainová, Bendová i Kalivodová mají jasno: je to moje tělo!

Má svoje prsa? Nezhubla díky liposukci? Čím to je, že vypadá mladší? Takto řeší okolí celebrity i ženy ve svém okolí. Jenže jediné, na čem záleží, je spokojenost každé z nás. Naše tělo, naše rozhodnutí. A toto jsou volby známých žen. Inspirujete se?
Kliniky YES VISAGE

Kliniky YES VISAGE Foto: Kliniky YES VISAGE

Hvězdy showbyznysu jsou sice pod větším drobnohledem, přesto řeší stejné věci, jako mnoho z nás. Ví, že změna fyzická s sebou přináší i změnu psychickou. Komplexy, stud či trápení zmizí. Pokud i vy dospějete k rozhodnutí, že své tělo chcete upravit, pak je to jen vaše volba.

Dokonalé bříško Simony Krainové a její sestry Yvony. I díky liposukci. FOTO: Instagram Simony Krainové

FOTO: Kliniky YES VISAGE

Dokonalé bříško Simony Krainové a její sestry Yvony. I díky liposukci. FOTO: Instagram Simony Krainové

FOTO: Kliniky YES VISAGE

Krainová chtěla být rychleji štíhlá

K vysněné postavě, kromě změny životního stylu, může pomoci i estetická medicína. Od nejpopulárnější liposukce současnosti, laserové liposukce SlimLipo, bez celkové anestezie a dlouhého zotavování, až po moderní druhy abdominoplastik proti převisům. Novinkou je nejúčinnější neinvazivní bezbolestné tvarování těla YES BodyCare, které si konečně poradí i s celulitidou. Moderní rychlý zákrok SlimLipo vyzkoušela i top modelka Simona Krainová, její sestra i manžel: „Sestra mě inspirovala a její výsledek mi dodal odvahu jít do toho taky. Předtím jsem se liposukci dlouho bránila, jenže břicho jsem měla po porodech povadlé, zkrátka to nebylo ono.“
Více o liposukci na www.yesvisage.cz/slimlipo

Alice Bendová volí zákroky, které zachovávají přirozenost tváře.

FOTO: Kliniky YES VISAGE

Alice Bendová volí zákroky, které zachovávají přirozenost tváře.

FOTO: Kliniky YES VISAGE

Bendová volí přirozenost

„Byla jsem překvapená, jak přirozeně jsem po niťovém liftingu vypadala, pleť byla vypnutá a výsledek okamžitý,“ říká Alice Bendová, která na oblíbené Klinice YES VISAGE v rámci omlazení podstupuje také plazmalifting a ošetření botoxem. Zákroků v obličeji se není potřeba obávat, pokud vychází z rukou zkušených profesionálů. Od drobnějších výkonů jako jsou nové rty, plastika víček, přes citlivě provedené úpravy nosu a jiné „beautifikace“ až po celková omlazení a liftingy. A co YES FastLift? Výrazné chirurgické omlazení, ale ambulantně provedené a bez dlouhého zotavování, s uvěřitelným výsledkem, za kterým nikdo nehledá chirurgický zákrok.
Více o populárním FastLiftu na www.yesvisage.cz/fastlift

Andrea Kalivodová povznesla své vnady za pomoci specialistů. FOTO: Klinika YES VISAGE

FOTO: Kliniky YES VISAGE

Andrea Kalivodová povznesla své vnady za pomoci specialistů. FOTO: Klinika YES VISAGE

FOTO: Kliniky YES VISAGE

Kalivodová ošidila gravitaci

„Je mi kolik mi je a došla jsem k rozhodnutí, že je načase drobná úprava,“ vysvětluje operní diva Andrea Kalivodová, proč si nechala upravit prsa a dodává: „Nejde jen o estetické hledisko, které je určitě důležité, ale i zdravotní.“
A co přední čeští specialisté na plastiku prsou na Klinice YES VISAGE nabízejí? Všechny druhy operací prsou, zvětšení, zmenšení, modelaci včetně kombinací, ale i novinky jako trojnásobně menší vstupní jizvu oproti klasickým metodám, odlehčené implantáty a speciální implantáty přirozeně se přizpůsobující poloze těla a další moderní metody pro vytoužená prsa.
Více o novinkách na www.yesvisage.cz/prsa

Specialisté na krásu a zdraví z Kliniky YES VISAGE

FOTO: Kliniky YES VISAGE

TIP PRO VÁS

Toužíte po změně? Mnohdy je to snazší, než si myslíte. Důležitou volbou je konzultace u správného odborníka. I vy můžete vybírat z více jak 300 profesionálních služeb a stát se jedním z 30.000 spokojených klientů, které pětihvězdičkově recenzovaná Klinika YES VISAGE ročně obslouží. Navíc od roku 2020 s vítězným titulem Nejdůvěryhodnější značka estetické kliniky v největším nezávislém spotřebitelském hodnocení.
Více na telefonu 227 777 777 nebo www.yesvisage.cz


Časová osa článků