Ewa Farna a Martin Chobot

Ewa Farna a Martin Chobot Foto: Facebook E. Farne

Po 12 letech konec! Manžel Ewy Farne překvapil fanoušky nečekaným rozhodnutím

Jedna jejich společná etapa končí. Manžel Ewy Farne (29), muzikant Martin Chobot (33), se rozhodl pro odchod z kapely, ve které spolu vystupovali více než deset let, a kde poprvé zažehla jejich láska, ze které později vzešel syn Artur.

Chobot sociální sítě nemá, a tak o svém rozhodnutí informoval fanoušky skrze profil manželky. „Po dlouhém rozhodování jsem dospěl k závěru, že s koncem roku ukončím své působení v kapele,“ zveřejnila vzkaz na svých sítích Farna.

„Cítím, že jsem za těch 12 let kapele dal, co jsem mohl a ona mně to nejdůležitější- rodinu. Někde po cestě jsem ale tak trochu poztrácel radost z koncertování a považuji za důležité ji znovu v sobě najít, abych si mohl zase upřímně užívat svou přítomnost na podiu,“ svěřil se muzikant a dodal, že děkuje za příležitost a přízeň.

Díky songu o těle se Ewa Farna dostala na billboard na Times Square. Tahle velikost XXL mi docela lichotí, říká zpěvačka

K vyjádření svého muže doplnila komentář i zpěvačka. „Za sebe přidávám, že to, že se můj muž takto rozhodnul naprosto respektuju a budu i nadále při něm stát,“ napsala s láskou Farna a dodala díky za společné roky na pódiu.

Martin Chobot vystupoval jako kytarista v kapele Ewy Farne 5 let než se v roce 2013 dali dohromady. V září 2017 následovala svatba a začátkem června 2019 přivítali na svět prvního společného potomka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků