Jan Čenský s manželkou Danou

Jan Čenský s manželkou Danou Profimedia.cz

Čím v pubertě okouzloval svou ženu? Recept nejoblíbenějšího pohádkového prince vás dostane

Představitel pohádkových princů Jan Čenský (62) prozradil, na co v mládí lákal svou ženu. Kromě jiného na sladké! O svůj recept se podělil s Pavlem Berkym v pořadu Ve dvou se to lépe vaří. Jde o zapečený zmrzlinový dort.

„Tento polárkový dort se dělá hlavně večer, protože to vypadá opravdu efektně. Ostatně, balil jsem na to v pubertě i svou ženu. Pozval jsem ji k nám, když nebyli rodiče doma, a ukázal jí tenhle dokonalý trik s polárkou,“ vzpomínal Čenský.

„Tím ale moje kulinářské schopnosti končí,“ přiznal herec s tím, že královnou kuchyně je u nich manželka Dana a raději se jí neplete do cesty.

Pořad Ve dvou se to lépe vaří je novinkou Televize Seznam, v níž Pavel Berky vždy přivítá hosta z řad známých osobností, jenž se podělí o svůj oblíbený recept.

Miláček soutěže MasterChef má vlastní show. Jak si poradil se svou českoslovenštinou?

„Když jsme na začátku spolupráce dávali s celým týmem dohromady koncept pořadu, všichni byli pro, abychom vytvořili krásný a zábavný pořad s milými hosty, u kterého si člověk opravdu udělá takovou tu pohodičku. Zasměje se, dozví se, jak jsou na tom v kuchyni právě některé známé osobnosti, co třeba ony mají za tipy od svých maminek nebo babiček a tak,“ popsal Super.cz Berky.

Diváci se mohou dále těšit například na Evu Burešovou (29) nebo Sašu Rašilova (50). Další díl televize odvysílá v neděli 12. září. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků