Adam Naas exkluzivně pro Super.cz Super.cz

O této francouzské hvězdě ještě hodně uslyšíme. Majitel velkého hlasu nezanikl mezi krásnými modelkami

Hlavní hudební hvězdou letošního finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look se stal zpěvák Adam Naas. Nový objev francouzské popové scény ale nebyl v Česku poprvé.

„Moc mě těší. Ve skutečnosti jsem v Praze už počtvrté. Cítím se tady už jako doma. Byl jsem tu mnohokrát,“ řekl Super.cz zpěvák svou plynulou angličtinou.

Umělec, který působí na pomezí soulu a elektroniky, vystoupil již na světovém finále v Paříži, kde si ho vyhlédli čeští zástupci prestižní modelingové soutěže a pozvali ho do Prahy. „Měl jsem vystoupení v Paříži na finále Elite Model Look a byla to skvělá zkušenost. Moc jsme si to užili a já jsem vděčný, že mě znovu oslovili, abych byl součástí tohoto projektu. Bude to velice decentní, jen já s pianem,“ řekl Adam.

Toto jsou vítězové prestižní modelingové soutěže: Amélii (16) a Alexovi (19) se otevřely dveře do velkého světa

Majitel velkého hlasu a nepříliš vysokého vzrůstu na scéně mezi dvaceti finalisty a finalistkami rozhodně nezapadl. Sám si ale z výškového rozdílu dělal legraci. „Můj život už je i tak hodně těžký. A je to mnohem lepší, když jsou kolem mě lidé vysocí metr osmdesát. Na zkoušce se kolem mě procházeli modelové a modelky, kteří jsou opravdu velmi vysocí a já se cítil jako skřítek obklopený skutečnými lidmi. Byl to skvělý pocit. Moc se mi to líbilo,“ řekl v našem video rozhovoru Adam Naas, o kterém jistě ještě hodně uslyšíme. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků