Karolína Kokešová Super.cz

I po očkování onemocněli koronavirem, mutací delta! Karolína Kokešová a její partner se nakazili na dovolené v Řecku

Vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová (25) před necelým měsícem na dovolené v Řecku onemocněla covidem-19. Stejně tak její partner David Snášel. Ten onemocněl i přesto, že byl očkovaný.

"Chytili jsme to na dovolené na Mykonosu. Museli jsme si prodloužit pobyt. Nebylo to nic dramatického, oba jsme měli lehký průběh. Vše je v pořádku," řekla Super.cz Karolína a potvrdila, že oba měli mutaci delta.

Nejdéle kralující Miss vztah vydržel, v Praze ale bydlí s kamarádkou. Víte o bytu, kde žijí větší kočky?

"Začala mě bolet hlava, měla jsem rýmu, udělala jsem si test s pozitivním výsledkem. Za tři dny měl příznaky i partner. Oba jsme ztratili čich, partner i chuť. Dodnes cítím tak napůl," prozradila příznaky nemoci modelka.

Už za šest dní byla negativní. I proto mohla v pohodě odletět pracovně do polského Gdaňsku, kde testovala novou Škodu Fabia. Měla jen jeden požadavek, auto chtěla s automatickou převodovkou.

"Mám řidičský průkaz asi čtyři roky a naposledy jsem manuál řídila v autoškole. Tak jsem i tady chtěla automat, aby nedošlo k nějakému zbytečnému problému," dodala s úsměvem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků