Sara Sandeva Super.cz

To je ale Kotě: Prachařova láska Sara Sandeva zdědila filmovou roli Lucie Zedníčkové a takhle jí to sluší

Pamatujete si na Kotě? Postavu krásky hrála ve filmu Kouř z 90. let, který se stal legendou, Lucie Zedníčková (53). Režisér Šimon Caban ji nyní uvede v Divadle Na Fidlovačce jako specifický divadelní útvar, rytmikál. A Kotě neboli Andreu, ztvární krásná herečka Sara Sandeva (25).

Byla to pro ni opravdu velká výzva, divadlu se delší dobu nevěnovala kvůli častému cestování, mimo jiné i za bývalým přítelem, s nímž trávila hodně času v Holandsku. "Na konzervatoři jsme sice měli tanec i zpěv, ale musím brát hodiny. Studenti by si měli vážit, že je ve škole mají zadarmo, já za to teď platím," smála se.

Jakub Prachař a jeho láska Sandeva se potkali v jednom pořadu: Podívejte se, jak to probíhalo

Sice má na roli alternaci, ale teď má na zkoušení a hraní času dost, když přesídlila do Prahy, žádný mezinárodní projekt ji momentálně nečeká a i ty v Česku jsou aktuálně hotové.

"Ani ve volném čase nedělám nic jiného než to, že se připravuju na premiéru, která bude 15. září. Mám hlavu jenom v Kouři, učím se texty a choreografii, a až pak se budu věnovat jiným věcem," vysvětlila, že s ní teď žádná velká zábava není. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků