Camila Cabello

Camila Cabello Profimedia.cz

Nová představitelka Popelky ukázala figuru v bikinách: O těchto křivkách ještě nedávno pochybovala

Camila Cabello (24) v pondělí uvedla nový snímek Cinderella, v němž se předvedla v hlavní roli Popelky. Na premiéře zářila, jak se na představitelku princezny sluší a patří, a nyní už je zase po boku svého partnera, zpěváka Shawna Mendese.

Pár vyfotili před domem v LA, zpěvačka na sobě měla jenom bikiny a síťované kalhoty, které toho moc nezakryly.

Jak vypadá nejnovější filmová Popelka? Hlavní roli získala slavná zpěvačka a takhle zářila na premiéře

Není tajemstvím, že je Camila majitelkou plných křivek, na které je právem hrdá, i když v minulosti o sobě také pochybovala. Mohli za to hlavně hateři, kteří například kritizovali její celulitidu.

„Uvědomila jsem si, že válčit s vlastním tělem už není cool. Normálním lidem také přetéká břicho z legín. Strachovat se neustále o to, jak vypadám, je vyčerpávající,“ přiznala nedávno fanouškům na sociální síti.

Mendes a Cabello jsou spolu od roku 2019 a patří mezi nejžhavější hvězdné páry současnosti. V poslední době se hojně spekuluje o zásnubách, spekulace rozvířila Camila svými šperky. Občas totiž nasadí prsten na onen prst.

Populární zpěvačka (24) se nebojí předvést celulitidu nebo špíčky na břiše: Co si o tom myslí její fanoušci?

„Přísahám, že nevím, na který prst patří zásnubní prsten. Moji rodiče své prsteny ztratili, takže mi to neřekla ani matka. Opravdu to nevím,“ zdůvodňovala v pořadu The Tonight Show s Jimmym Fallonem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků