Martina s Marcusem a jejich synem

Martina s Marcusem a jejich synem Foto: Archiv M. Gavriely

11 let spolu! Dojemné vyznání lásky bývalé hvězdy Primy. Roky se snažili o miminko, vyšlo to, když to nejméně čekali

Moderátorka Martina Gavriely (43) a muzikant Marcus Tran (36) slaví 11. výročí vztahu. Zasnoubili se, ale nikdy se nevzali. Řadu let se snažili o společného potomka a o to více je Martina vděčná, že když už to vzdali, otěhotněla. Pár má spolu syna Leea, z přechozího manželství má moderátorka dospělé děti Jessicu a Antonia.

"I když jsem sakra unavená a protivná stará bába, tak vás všechny moc miluju a snažím se dělat to nej, co mohu," vzkázala partnerovi a dětem Martina, která si s Marcusem a synem užívá dovolenou na Mallorce.

Martina Gavriely se ve 42 letech stala babičkou. Její dcera porodila

"Jsme vděčni za každou společnou chvíli, kterou si Lee strašně moc užívá. 11 let spolu a dlouhé čekání na tenhle náš poklad," říká nadšená trojnásobná máma Gavriely. "Jsem vděčná za tuhle plnou rodinu. Oba dva pocházíme z rozvrácené rodiny a víme, že je těžké v tom vyrůstat. Pro oba z nás je důležitější on než být sobec," vysvětluje.

Děti z předchozího manželství vychovávala sama. Její bývalý muž žije v Izraeli. "Vůbec nechápu, jak jsem Antonia a Jessicu mohla vychovávat tolik let sama. Jak moc psychicky a finančně náročné to bylo," prozrazuje s tím, že nejhorší pro ni byly otázky, kde je tatínek. "To mi rvalo srdce," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků