Freida Pinto ve filmu Milionář z chatrče, který ji proslavil po celém světě.

Freida Pinto ve filmu Milionář z chatrče, který ji proslavil po celém světě. Foto: ©Fox Searchlight/Courtesy Everett Collection, Profimedia.cz

Milionář z chatrče z ní udělal hvězdu: Krásná Latika se zakulatila, takhle jí to sluší po 13 letech

Celosvětový úspěch filmu z roku 2008 Milionář z chatrče vyšvihl na vrchol popularity představitele Jamala Deva Patela, ale také jeho lásku Latiku. Herečce Freidě Pinto (36) se díky roli před 13 lety změnil život a brzy ji čeká velký milník i v osobní sféře, stane se maminkou.

První dítě Pinto čeká s fotografem Corym Tranem, s nímž se loni v listopadu zasnoubila. „Teď už všechno dává smysl. Život dává smysl,“ uvedla tehdy herečka.

S o dva roky mladším partnerem žijí v Los Angeles, média je začala spojovat v roce 2017, v září 2018 svůj vztah potvrdili. V minulosti Freida šest let žila s kolegou ze zmíněného oscarového filmu Devem Patelem.

Milionář z chatrče nahradil krásnou Freidu Pinto touto australskou herečkou

Milionář z chatrče byl hereččiným filmovým debutem, předtím se věnovala studiím, modelingu a pracovala také jako televizní moderátorka. Pinto se také zabývá charitativní činností zaměřenou na znevýhodněné ženy a děti. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků