Markéta Pešková Super.cz

Do kostýmu by se ještě vešla: Těhotná Čarodějka přibrala v 7. měsíci jen 6 a půl kila

Přišla se podívat za kolegy do divadla GoJa Music Hall, ale sama už v patnácti exkluzivních zářijových představeních muzikálu Čarodějka, v němž ztvárňovala zelenou Elphabu, hrát nebude. I když jsme zažertovali, že vzhledem k tomu, že její kolegyni Elis Ochmanové (33) se musely kostýmy po porodu zvětšovat, Markéta Pešková by se do nich v pohodě vešla.

"Jsem v sedmém měsíci, miminko se narodí v prosinci, a nahoře mám šest a půl kila. Do kostýmu bych se možná vešla, ale myslím, že takhle je to bezpečnější a nebudu tam kolegům překážet s břichem," míní Markéta, která prý prožívá těhotenství bezproblémově.

Čarodějka, nebo čaroděj? Muzikálová hvězda odtajnila pohlaví očekávaného miminka

"Jenom na začátku jsem byla hodně unavená, na což nejsem zvyklá," svěřila zpěvačka, která ještě pořád koncertuje s kapelou. "Poslední koncert mám naplánovaný dva týdny před termínem, tak uvidíme, jestli to nebude vyvolávací," smála se.

Doma už s manželem Tadeášem pomalu pro miminko, bude to kluk, připravují dětský pokojíček. "Ale v klidu, postupně, nejsem žádný šílenec, zatím se mi hormony úplně nezbláznily," dodala Markéta. O jménu pro miminko se ještě domlouvají. "Ale cizokrajné určitě nebude, to by se k příjmení Kundera nehodilo," upřesnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků