Kristina Kloubková

Kristina Kloubková Michaela Feuereislová

Kristina Kloubková je na roztrhání: Vedle Snídaně a zpráv se vrátila k moderaci dalšího pořadu

Moderátorka Televizních novin a Snídaně s Novou Kristina Kloubková (45) je na roztrhání. Po letních prázdninách se na obrazovky vrátil publicistický pořad Víkend, který půvabná blondýnka opět uvádí.

„Velmi se těším, že se vracím do Víkendu, mám tento pořad moc ráda a doufám, že si to se mnou budou užívat i diváci,“ svěřila Kristina Kloubková, která se na obrazovkách televize objevuje již dvanáct let. Přestože v ranní relaci nedávno nastaly personální změny a Snídani opustila dvojice Milan Peroutka a Nikol Čechová, pro někdejší tanečnici a herečku se nic nemění.

Ta se skoro nezměnila: Moderátorka Televizních novin se pochlubila fotkou, kdy jí bylo sladkých 17

„Kristina aktuálně zůstává ve Snídani, dále zpět moderuje publicistický pořad Víkend a také Televizní noviny,“ svěřil Super.cz PR koordinátor televize. Pořad Víkend nově Kristina moderovala i s partnerem z Televizních novin Martinem Pouvou.

„Pro mě se bude v rámci moderování jednat o velkou novinku, ale věřím, že po boku mé kolegyně Kristiny všechno půjde hladce,“ dodal Martin Pouva. Samozřejmě zůstává i osvědčená dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků