Sharon Stone

Sharon Stone Profimedia.cz

Herečka Sharon Stone (63) prožívá těžkou ztrátu: Náhle zemřel její synovec. Bylo mu pouhých 11 měsíců

Rodina Sharon Stone (64) prožívá velmi smutné okamžiky. Herečka svěřila fanouškům, že její jedenáctiměsíční synovec a kmotřenec River zemřel poté, co mu začaly selhávat orgány a skončil v kómatu.

River byl nejmladším dítětem hereččina mladšího bratra Patricka a jeho ženy Tashy, kteří žijí v Ohiu. Zprávu o jeho smrti zveřejnila Sharon v pondělí na Instagramu u vzpomínkového videa. Tři dny předtím sdílela, že je chlapec v nemocnici a bude potřebovat k uzdravení zázrak.

„Mého synovce Rivera našli v kolébce, selhávaly mu orgány. Prosím, modlete se za něj. Budeme potřebovat zázrak,“ prosila fanoušky v pátek u fotky chlapce na přístrojích.

První dcera jí zemřela, nyní influencerka oznámila, že čeká další holčičku. Má stejný termín porodu

O modlitby za syna žádala tehdy na sociálních sítích i Tasha. O příčinu Riverova stavu se nepodělila, ale uvedla, že i kdyby se z kómatu probral, nebyl by jako dřív.

Zdrcení rodiče se ke smrti syna zatím nevyjádřili. Stone byla v Itálii, když se o Riverově stavu dozvěděla. Přes víkend se ale vrátila do USA.

I minulý rok se rodina Stone potýkala se zármutkem. Její příbuzní bojovali s komplikacemi kvůli koronaviru, kterému nakonec podlehly hereččina adoptivní babička a kmotra. O život kvůli covidu bojovala i její sestra Kelly, která má lupus, a její muž.

Sestra Sharon Stone, která má lupus, dostala koronavirus: Bojuji o každý nádech, vzkázala z nemocnice

Aby toho nebylo málo, Dorothy, matka Sharon prodělala loni během pěti měsíců dva infarkty a nyní má v těle několik stentů a kardiostimulátor.

Tasha, matka zesnulého Rivera, začátkem roku rovněž čelila zdravotním problémům. Zveřejnila, že byla v nemocnici na kapačkách, i když neuvedla důvod hospitalizace. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků