Marika Šoposká

Marika Šoposká Foto: Super.cz/archiv divadla Studio Dva

Je několik let vdaná a má dvě děti. Díky vzhledu ji ale stále obsazují do rolí puberťaček

Už několik let je herečka Marika Šoposká (32) šťastně vdaná. S manželem Petrem Čechákem vychovává syny Benedikta a Vincenta, a stále se může chlubit vzhledem, díky kterému hraje puberťačky. Jednu takovou ztvární i na divadelních prknech.

„Už jsem někde jinde. Ale mám pocit, že tam tu puberťačku pořád ještě někde trochu mám,“ svěřila se herečka, která si v nové inscenaci divadla Studio DVA s názvem Holky jako květ zahraje mladou dívku Amber. Nejenže se Marika po delší pauze, kdy si užívala zejména mateřské povinnosti, vrátí na jeviště, ale čeká ji zcela nová zkušenost.

Další kráska ve Varech: Herečka, která hraje oběti a vražedkyně, se raduje z něžné role

V novém představení si sice zahraje s Eliškou Balzerovou a Ivou Pazderkovou, na jevišti se ale budou střídat v monolozích a většinu času tam bude sama.

„Samozřejmě jsem se toho na začátku hrozně bála. Nikdy jsem neměla jeviště jen pro sebe v takovém rozsahu. Ale jakmile tam vlezu, strašně si to užívám a neskutečně mě baví ovládat prostor bez někoho dalšího. Je to pro mě absolutní propojení s jevištěm a divákem,“ těší se seriálová Bibi z Ordinace Marika Šoposká. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků