Věra Martinová Super.cz

Po smrti rodičů na covid následovala další rána: Věra Martinová se rozešla s o 6 let mladším přítelem

Poděkovat svým zpěvem přijela do náchodského divadla zpěvačka Věra Martinová (62) na finále soutěže Anděl mezi zdravotníky. "A to hlavně personálu nemocnice v Náchodě, protože se tam do poslední chvíle skvěle starali o moje rodiče, i když podlehli covidu-19," upřesnila zpěvačka.

S bolestnou ztrátou se postupně vyrovnává, v domě rodičů trávila i dovolenou, z níž si odskočila na vystoupení. "Teď v domě rodičů v Dobrušce žije moje sestra, byla jsem u ní. I když původně byl v plánu pobyt u vodní nádrže Rozkoš, počasí mi ale nepřálo," svěřila se Super.cz.

Královně české country vzal covid pět příbuzných včetně milovaných rodičů: Nechápu, jak někteří tvrdí, že je to rýmička

Zato si pochvalovala, že nemusela kvůli počasí rušit jediný letní koncert. "Ono to vyšlo tak, že jsem zpívala, když byly ty čtyřicítky, a když jsem měla volno, pršelo. Ale jsem vděčná, že jsme konečně mohli vystupovat. Kdo ví, jak to bude na podzim a v zimě, jestli lidi přijdou i do uzavřených prostor nebo bude vůbec možné kulturní akce pořádat," krčila rameny.

V závěru rozhovoru nám také prozradila, že se teď musí se vším vyrovnávat sama. Rozešla se s přítelem, léčitelem Květoslavem. "Od dubna spolu nejsme, byl to ten kritický sedmý rok. Ale život mě naučil, že pomocnou ruku najdu hlavně na konci své paže. A možná se ještě někdo v mém životě objeví," neztrácí naději zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků