Zuzana Norisová

Zuzana Norisová Profimedia.cz

Hvězda Rebelů vyrazila ven: Podívejte se, jak to Zuzaně Norisové sluší jako dvojnásobné mamince

Zpěvačka a herečka Zuzana Norisová (43) se v únoru stala už dvojnásobnou maminkou. A teď se po delší době objevila ve společnosti. Konkrétně na bratislavské premiéře filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel, kde ztvárňuje jednu z rolí. Norisové to coby dvojnásobné mamince moc slušelo a zářila svým typickým úsměvem. Druhou dceru s manželem, hercem Ondrejem Kovaľem, pojmenovali Liliana.

Jejich prvorozené dceři Julii už je osm let. Zda z ní také vyroste herečka, nechávají rodiče čistě na ní, byť se nabízí, že když jsou oba rodiče herci, dítě má ke kumštu hodně blízko.

7 nejvíc sexy slovenských zrzek: Tyhle herečky umí rozproudit krev v žilách nejen svým temperamentem

„Já ji od toho chráním, protože někdy točíme s dětmi a musí se to ohlídat, kolik tam jsou hodin. Někdy děti natáčí celý den, a to bych nechtěla. Ještě má čas, ale nevím, co by chtěla dělat, ten svět ji baví, ale nechci ji do ničeho tlačit,“ řekla Super.cz někdejší hvězda Rebelů v době, kdy účinkovala v show Tvoje tvář má známý hlas a dcerku často brala na přenosy.

Do toho ještě hodně natáčela, ale pak přišlo další těhotenství a Norisová se opět naplno ponořila do mateřských povinností. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků