Klára Vavrušková Super.cz

Nejdéle kralující vítězka v historii! Klára Vavrušková bude úřadující královnou krásy nejméně tři roky

Vítězka Česko-Slovenské Miss a také třetí nejkrásnější dívka planety Země ze světové soutěže Miss Earth Klára Vavrušková (23) bude jednoznačně nejdéle kralující vítězkou v historii. Titul vyhrála v roce 2019, kvůli pandemii bylo finále dalšího ročníku odloženo a nyní kvůli nejisté situaci i ročník 2021 úplně zrušen. Volit se bude až vítězka roku 2022.

"Je to dva roky, co jsem vyhrála, a titul mi ještě nějakou dobu zůstane. Byla jsem vyhlášena 25. srpna 2019, a co jsem zjišťovala, castingy mají začít na jaře, takže finále bude příští rok v létě, na podzim. Zatím netuším. Opravdu budu kralovat budu určitě tři roky," řekla Super.cz Klára.

Kráska Vavrušková se předvedla v plavkách: Takhle tráví dny v Dominikáně před odletem na soutěž krásy

Co říká na zrušení letošního ročníku? "Je to tah, který nikdo nečekal. Holky to určitě mrzí, ušly nějakou cestu, ale je to věc vedení. To mělo důvod, proč neudělat finále, nejsem korektní k tomu to hodnotit. Doufám, že se holky přihlásí do dalšího ročníku, mají stále šanci," dodala Vavrušková, která byla jednou z hvězd přehlídky Beaty Rajské v Karlových Varech. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků