Jana Adamcová si poškodila sluch na paddleboardu.

Jana Adamcová si poškodila sluch na paddleboardu. Foto: Super.cz/archiv J. Adamcové

Komplikace na dovolené u Jany Adamcové. Po pádu z prkna si bývalá sporťačka poškodila sluch

Janě Adamcové (50) zkomplikovala dovolenou v Chorvatsku nepříjemná zdravotní indispozice. Moderátorce se stala osudnou projížďka na paddleboardu.

„Upadla jsem z prkna do vody. Tím, jak došlo k velkému přetlaku v uších, tak jsem začala velmi špatně slyšet,“ svěřila se Super.cz moderátorka a jedním dechem s úsměvem dodává: „To se obvykle stává lidem, kteří to neumí.“

Za začátku ji ztráta důležitého smyslu omezovala a byla vděčná, že s dětmi na dovolené není sama, ale že ji v mnohém může zastat kamarádka Alena Antalová, která s rodinnou sdílí společný apartmán. Nyní už se ale její zdravotní stav lepší. „Nešla jsem ani k lékaři. Kapu kapky do uší a doufám, že to samo odejde,“ krčí rameny Jana.

Manželství se zachránit nepovedlo: Jana a Jiří Adamcovi se rozvádějí

Mluvčí vlády a bývalá sportovní moderátorka se snaží užít si dovolenou i přes zdravotní omezení na maximum. „Je to taková válecí dovolená. Neorganizujeme žádné náročné výlety, spíš trávíme čas u moře a na slunci. Občas si zajdeme nakoupit do místního supermarketu, protože si sami vaříme,“ dodává Jana Adamcová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků