Amber Rose už nehodlá snášet zálety Alexandera Edwardse.

Amber Rose už nehodlá snášet zálety Alexandera Edwardse. Profimedia.cz

Modelka, kterou proslavily její křivky, promluvila o rozchodu s otcem svého dítěte: Přiznal nevěru s 12 různými ženami

Modelka Amber Rose (39) byla ve vztahu s hudebním producentem Alexanderem Edwardsem od roku 2018. V říjnu 2019 přivítali na svět syna Slashe a působili vždy jako spokojený pár. Zdání ovšem někdy klame.

Amber propálila na sociálních sítích, že ji Alexander během vztahu podvedl, a to s nejméně 12 různými ženami. Nevěru producent sám přiznal.

„Váš mozek vám říká, že máte utéct, ale srdce, ať zůstanete. Přála bych si, aby ho bylo možné napravit, ale to není práce pro mě. Bolest mě zasáhla příliš hluboko, obzvlášť když jsou ve hře děti. Navždy ho budu milovat a přeji mu, aby se vyléčil, ale to je jenom na něm,“ rozepsala se o rozchodu s partnerem na sociální síti.

Instagramová modelka si nechala udělat tetování na čele a schytala to od fanoušků: Poslala jim peprný vzkaz a fotku v prádle

Opustit ho pro ni prý nebylo jednoduché, i proto se rozhodla o jeho nevěře promluvit veřejně, aby se k rozchodu konečně “dokopala“. Zjevně o jeho záletech věděla delší dobu.

„Nechtěla jsem to udělat. Jen jsem chtěla rodinu, manžela. Těžké rozhodnutí, které velmi bolí, ale upřednostňuji sebe. Nevím, jestli se dočkám happyendu, který jsem si vysnila, ale možná se mi dostane toho, který si zasloužím.“

Edwards se k nevěře vyjádřil v živém instagramovém vysílání DJe Big Vona. „Přistihla mě a nebylo to poprvé. Takže už toho asi měla dost. Miluji ji, je to moje nejlepší kamarádka a matka mého syna. Miluji jejího syna Sebastiana, ale mám rád ženské,“ uvedl bez skrupulí.

Časté zálety už prý neskousla: Khloé Kardashian se údajně znovu rozešla s nevěrným otcem své dcery

„Nemyslím si, že někdo může být šťastný a úspěšný, když není sám sebou. Ať už tomu ostatní rozumí, nebo tě za to odsuzují. Jsem prostě takový a o tenhle způsob lásky ona nestojí.“

Amber v minulosti randila například s Kanyem Westem nebo Wizem Khalifou. Právě s tím má prvního syna, osmiletého syna Sebastiana. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků