Veronika Khek Kubařová Super.cz

Tak velký výstřih ještě nikdy neměla: Krásná Veronika Khek Kubařová oslnila ve Varech

Kdo se v nejbližších měsících chystá do kina na český film, má velkou šanci, že v něm uvidí Veroniku Khek Kubařovou (36). V rámci představování nových projektů společnosti Bioscop se půvabná brunetka objevila ve třech ze sedmi filmových delegací. A hraje i v dalších snímcích.

To, že by byla na akci za největší hvězdu, když se objeví v pohádce Tajemství staré bambitky 2, romantickém filmu Přání Ježíškovi i filmu Vyšehrad, skromně odmítá. "Spíš bych řekla, že jsem tady nejčastěji, než že jsem největší hvězda," míní Veronika, která si během natáčení dalšího filmu Přání k narozeninám odskočila na karlovarský filmový festival jen na pár hodin. Jak jí to slušelo, se můžete podívat v naší fotogalerii nebo na video. Na své poměry měla opravdu hodně velký dekolt.

Punková princeznička: Veronika Khek Kubařová pózovala jako modelka

"Mám radost, že každý film, který jsem tady prezentovala, je úplně jiný žánr. Všechno se natáčelo během pandemie, takže to bylo složitější. Z jednoho projektu jsem si odnesla i karanténu, takže jsem nemohla moderovat benefiční koncert pro Světlušku. Ta hrozba covidu byla všude kolem nás a o to víc je to teď takové srdečné, protože všichni vědí, co za tím bylo problémů," svěřila, když zvala diváky do kina. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků