Martin Dejdar Super.cz

Martin Dejdar je bez práce nesvůj: Nejsem happy, že se víc flákám než pracuju, říká

Herec Martin Dejdar (56) si užívá volné léto, kdy má od natáčení pauzu. Jak ale přiznal, bez práce se cítí nesvůj.

„Přestal jsem natáčet 15. července. Od té doby tak nějak odpočívám, ale nemám z toho radost. Jsem trochu workoholik, takže mi práce chybí. Nejsem happy, že se víc flákám než pracuju,“ svěřil Dejdar Super.cz

S rodinou si letos dopřál odpočinkovou dovolenou na 10 dní u moře, ale i aktivní relax v horách na kolech. Přestože jeho děti Matěj a Sára už odrostly a mají své zájmy, na dovolenou s rodiči jezdí dodnes.

Nejdražší prázdniny strávil doma: Martin Dejdar měsíce nepracoval. Kromě složenek platil i nájem zavřeného baru

„Máme velkou radost, že jezdíme celá rodina, aniž bychom děti nutili. Samy s námi chtějí jet, a když ne na celou dobu, tak za námi přijedou aspoň na pár dní,“ raduje se herec a moderátor, kterého jsme potkali na charitativním golfovém turnaji, jejž pořádal se svým hokejovým týmem HC Olymp, kde nechyběly ani další slavné tváře. Pro nadaci FONTE VITAE se vybralo přes půl milionu korun.

Ke golfu má Martin Dejdar blízko přes 20 let. „Začal jsem ho hrát před strašnou dobou, v Kanadě, někdy v roce 1997. Mám ten sport hrozně rád, líbí se mi, ale nikdy jsem mu nepropadl s tím, že bych mu věnoval tolik času, kolik potřebuje. Třeba to jednou přijde, těším se na to,“ dodává s úsměvem. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků