Ethan Hawke dorazil do Karlových Varů. Super.cz

Do Karlových Varů se slétají hvězdy! Na festival dorazil Ethan Hawke, herce doprovodila jeho půvabná žena

Jako první na karlovarský filmový festival dorazil Michael Caine, který si během zahajovacího ceremoniálu převzal Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, ve čtvrtek v noci na letišti v Karlových Varech přistál Johnny Depp a jen pár hodin nato, v pátek dopoledne, se k festivalu připojila další zahraniční hvězda - Ethan Hawke.

Americký herec, režisér a spisovatel převezme na festivalu Cenu prezidenta MFF KV Jiřího Bartošky a osobně uvede thriller Paula Schradera Zoufalství a naděje, v němž ztvárnil kněze procházejícího krizí víry.

První hvězda je ve Varech! Legendární Michael Caine dorazil i se svou krásnou ženou

Hawke se dostal do povědomí diváků svou rolí ve filmu Společnost mrtvých básníků, kde hrál vedle Robina Williamse (✝63). Od té doby má za sebou desítky filmů. Za zmínku jistě stojí trilogie Před úsvitem, Před soumrakem a Před půlnocí a filmy jako Chlapectví a Velké naděje.

Ethan byl sedm let manželem herečky Umy Thurman (52) (ta byla hostem festivalu v roce 2017), se kterou má dvě ze svých čtyř dětí - syna Levona a dceru Mayu, která už se také věnuje herectví.

„Tak zítra!“ Johnny Depp dorazil do Karlových Varů. S fanoušky si pokecal z auta

Nyní je podruhé ženatý, z manželství s Ryan Shawhughes má dcery Clementine a Indianu. Ryan byla chůvou jeho prvních dvou dětí, herec však vždy tvrdil, že si s ní začal až po rozchodu se slavnou herečkou. 

Lucie Sieglová , Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků