Malin Andersson

Malin Andersson Profimedia.cz

První dcera jí zemřela, nyní influencerka oznámila, že čeká další holčičku. Má stejný termín porodu

Čtyři týdny po porodu ztratila Malin Andersson (30) svou prvorozenou dceru Consy. Nyní oznámila, že znovu čeká holčičku.

S partnerem Jaredem se bývalá hvězda reality show Love Island těší na příchod dcery, která má navíc i stejný termín porodu jako první dítě. „Moje miminko sdílí stejný termín porodu jako má dcerka Consy,“ uvedla Malin pro OK!.

O tom, že to bude dcera, měla influencerka tušení od začátku těhotenství. „Od první chvíle jsem cítila v kostech, že to bude holčička. Jsem nesmírně šťastná a všechno to dává smysl,“ pronesla Andersson, která se v nedávném těhotenském postu na Instagramu rozpovídala i o domácím násilí, které mezi dalšími tragédiemi ve svém životě zažila.

Plnoštíhlá hvězdička předvedla své křivky v bikinách a prozradila, že se v minulosti pokusila o sebevraždu

„Když se podívám o tři roky zpět, na dobu, kdy jsem byla těhotná s Consy, a na to, jak nestálý byl můj vztah a jak jsem se denně probouzela s úzkostmi, záchvaty paniky a stresem... Všechny ty argumenty a napadání vzbuzovalo napětí v mém břiše a ta malá holčička cítila všechnu tu bolest také. Je mi smutno z toho, že jsem si tehdy myslela, že je to láska, a láme mi srdce, že jsem snášela veškerou tu emocionální a fyzickou bolest, když jsem v sobě nosila něco tak vzácného a křehkého,“ píše.

„Domácí násilí v době těhotenství neohrožuje jen vás, ale i život vašeho nenarozeného dítěte,“ rozepsala se Malin, která na Instagramu povzbuzuje ženy v získání sebevědomí v jakékoli váhové kategorii. Sdílením temných stránek svého života je zase nápomocná ženám s podobným osudem.

Plnoštíhlá hvězdička nafotila nové snímky v prádle: Takhle vypadají její neretušované fotky ze zákulisí

O svém novém partnerovi a otci své druhé dcery mluví jen v superlativech: „Nikdy jsem nebyla s nikým tak milujícím a pozorným, kdo mě nechává zářit a vedle koho se stávám lepší verzí sebe samé. Moje těhotenství je bez stresu, velice klidné a za to vděčím pevnému vztahu, skvělé komunikaci, pochopení a velké dávce trpělivosti,“ dodala Malin, která se v minulosti musela vypořádat také s úmrtím maminky. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků